15676. 370. Closed Online auction Books: Law
2 000 HUF
0 HUF
dr. Kuncz Ödön: A magyar kereskedelmi és váltójog tankönyve. Bp., 1938., Grill Károly,XI+548 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : kozár_edit