Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és re... https://www.darabanth.com/en/online-auction/370/categories~Books/Books-Law~1000003/Igazsagugyi-zsebtorvenytar-Hatalyban-levo-igazsagugyi-torvenyek-es-rendeletek-gyujtem~II2133277
2133277
15678
370
Books: Law
Other collectibles
Description: Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron. Sérült gerinccel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: Sys
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035