Books: History

Number of items: 132

15720.

6 000 HUF
Lakos János: A Magyar Országos Levéltár története. Bp.,2006., MOL. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel. A szerző, Lakos (1947-2017), Magyar Országos Levéltár egykori főigazgatója (1992-1997) által dedikált.
15721.

3 000 HUF
15722.

2 600 HUF
7,03
7,65
15723.

2 600 HUF
7,03
7,65
15724.

1 600 HUF
Robin McKie: Emberré válás. Fejezetek az emberi evolúció történetéből. Ford.: Klupács Flóra. Pécs,2007,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15725.

1 000 HUF
Papp-Váry Árpád: Magyarország története térképeken. Bp., 2005, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, enyhén sérült védőborítóban. Szép állapotban
15726.

2 400 HUF
29
Ígéretek sodrásában. A Medgyessy-kormány első éve. Szerk.: Gazsó Tibor, Giró-Szász András, Stumpf István. Bp., 2003., Századvég. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődéssel.
15727.

1 000 HUF
Antall József: Modell és valóság I-II. Bp., 1994, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15728.

1 200 HUF
Zdeněk V. Spinar: Élet az ember előtt. Az élővilág kialakulásának és fejlődésének lebilincselő története 162 színes illusztrációval. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, papír védőborító nélkül. Laza fűzéssel, foltos borítóval és gerinccel.
15729.

800 HUF
Kosály Márta (szerk.): Magyarország 25 év tükrében. Bp., 1970, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15730.

800 HUF
Száva Péter (szerk.):Magyarország felszabadítása. Tanulmányok hazánk felszabadításának történetéből. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15731.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF