Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 38

17060.

3 000 HUF
9,09
9,80
14
Gundel Károly: A vendéglátás művészete. Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és múltjáról. Bp., én.,Statisztikai Kiadó Vállalat,185 p. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
17061.

4 200 HUF
12,73
13,73
Silózzunk. Bp., 1955., Állami Gazdaságok Minisztériuma, (Egyetemi-ny.), 32 p. Papírkötésben.
17062.

1 800 HUF
5,45
Enesei Dorner Béla: Kaszáló- és legelőjavítás. Bp., 1912., Pátria, 437+11 p. Átkötött félvászon-kötés.
17063.

Enesei Dorner Béla: Kaszáló- és legelőjavítás. Bp., 1912., "Pátria", 437+11 p. Átkötött félvászon-kötés.

1 000 HUF
3,03
3,27
Maria Costantino: A koktélok kézikönyve. Pécs., é.n., Alexandra. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
17064.

800 HUF
2,42
2,61
cca 1930-40 2 db Dr. Oetker kiadvány: Dr. Oetker bevásárlási könyv, néhány nyomtatott és egy kézzel írt recepttel. Kiadói papírkötés, kopott állapotban, gerincén kisebb szakadással, borítón ceruzás tulajdonosi névbejegyzés 24 p + Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! 127 nyomtatott és néhány kézzel írt recepttel. Kiadói papírkötés, kopott állapotban, enyhén sérült borítóval, 96 p.
17065.

1 000 HUF
3,03
3,27
Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk. Összeáll.: - -. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1982, Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés.
17066.

1 000 HUF
3,03
3,27
17067.

4 000 HUF
12,12
13,07
17068.

2 600 HUF
7,88
8,50
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1939, Váncza és Társa. Tizenhatodik, háromszorosára bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, gerinc a kötéstől levált, sérült és foltos borítóval, megviselt állapotban.
17069.

800 HUF
2,42
2,61
23
Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. Különös tekintettel a községi faiskolákra és befásításokra. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10 sz. Hetedik, átnézet és bővített kiadás. Szövegközti ábrákkal. +Ritter Gusztáv: A gyümölcskert. [Egybekötve.] Bp.,1911-1912, Pallas, 370 p.+1 sztl. lev.+2+23 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, egy bekötött kézzel írt oldallal is, a címlapokon bejegyzésekkel, néhány aláhúzással.
17070.

2 000 HUF
6,06
6,54
1942 Magyar Gazdatisztek Országos Egyesülete Megemlékezése fennállásánek 60-ik évfordulójáról és évi jelentése 1941. évi munkásságáról. Szerk.: Faber György. Magyar Gazdatisztek Országos Egyesületének kiadványai. 9. sz. Bp., 1942., Bethlen G.-ny., 80 p. Melléklet a Gazdatisztek Lapja 1942. évi május havi számához. Fekete-fehér fotókkal, közte az egyesület elnökségéről. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, egy-két lapon aláhúzással.
17071.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.