11454. 370. Closed Online auction Flea Market
2 000 HUF
0 HUF
cca 1930-40 össz. 3 db Elida tétel: Elida Ideal-Szappan karton doboz fedéllel, sérült, foltos, 19,5x26,5x3,5 cm. Elida Fehér orgona szappan, 150 gr. Elida napolaj eredeti üvegében, m: 10 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor