7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
cca 1910-30, J. O. Martin Konstanz, aprópénzet adagoló fém táska kalauz részére, részben bőr borítással, sérült, hiányos, jelzett, német birodalmi szabadalom szerint (D.R.G.M. u. D.R.P.), 16x22 cm