11089. 369. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória-mintás tálkák, 4 db, kézzel festett, jelzett, eredeti kopott dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert