10020. 369. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
10
0 HUF
Bertha Zoltán (1914-2003): Sárospataki vár. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, datált (1978), üvegezett fa keretben, 28,5×41 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit