https://www.darabanth.com/en/online-auction/369/categories~Books/Books-Tales~1000016/Vetala-Pancsavinsatika-Szanszkrit-mesek-Swierkiewicz-Robert-kepeivel-Vac-Bp-1997-Nalors-~II2148070
2148070
17499
369
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Description:
Vétála-Pancsavinsatiká. Szanszkrit mesék Swierkiewicz Róbert képeivel. Vác-Bp., 1997, Nalors Grafika-GMN Repro. Kiadói vászonkötés, kiadói papír kopott védőborítóval. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Volt könyvtári példány.
Share:
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m