800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Csehov: Vanyka. Elbeszélések. Ford.: Rab Zsuzsa. Gudics József rajzaival. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói foltos, kissé kopott félvászon-kötésben.