Books: Social sciences

Number of items: 41

17253.

800 HUF
17254.

800 HUF
Velkey László: Gyermekeink gondozása, nevelése. Bp., 1984, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
17255.

800 HUF
17256.

3 000 HUF
17257.

1 800 HUF
Dr. Mariska Vilmos: Magyar pénzügyi törvényisme. Bp., 1877., Franklin, XIV+464 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. + Dr. Frigyes Béla: A pénztartozások valorizálása. Bp., 1923., Franklin, 36 p. Kiadói papírkötés, a borító sérült, szakadozott, és leszakadt, lapszéli szakadásokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
17258.

2 000 HUF
17259.

3 600 HUF
9,73
10,59
17260.

1 800 HUF
17261.

6 000 HUF
17262.

800 HUF
Dr. Kornis Gyula: Elemi pszichológiai kísérletek. Összeáll.: - - .Bp.,1911., Franklin, 54+4 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos gerinccel.
17263.

1 000 HUF
Dr. S. Freud: Pszichoanalizis. Öt előadás a Worcesteri (Mass.) Clark-Univerity alapításának húszéves emlékünnepén. (1909. szeptember.) Ford.: Ferenczi Sándor. Bp., 1919., Dick Mano,(Jókai és Löbl. Nyomda Rt.), 62+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, leszakadt borítókkal, az elülső borító hiányzik, foltos.
17264.

Dr. S. Freud: Pszichoanalizis. Öt előadás a Worcesteri (Mass.) Clark-Univerity alapításának húszéves emlékünnepén. (1909. szeptember.) Ford.: Ferenczi Sándor. Bp., 1919., Dick Mano,("Jókai" és Löbl. Nyomda Rt.), 62+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, leszakadt borítókkal, az elülső borító hiányzik, foltos.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF