17208.
369. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
A kis bogárgyűjtő. A bogarak ismertetése és utasítás azoknak gyűjtése. A német eredetiből fordította: Bein Károly. Bp.,[1891],Lauffer Vilmos,(Rudnyánszky-ny.) 68 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült félvászon-kötéssel, laza fűzéssel, az eredeti 4 színes képtábla hiányzik, de 6 db más kötetből származó "bogaras" képtáblával.