Lázár Gyula: Különös tárgyak múzeuma. Tudományos fantasztikus történetek. Budapest, 1983, Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, a szerző grafikáival illusztrálva. 340. számozott példány, 201-1000-ig, fekete számozással.
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/276.) példány, piros számozással. Könyvárusi forgalomba nem került.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal.
Kocsis Mihály, Dr. Nagy Tamás: Olimpiai nemzetek. Budapest, 1976, Sport. Kiadói aranyozott műbőr kötés, szövegközti illusztrációkkal. Megjelent 7000 példányban. Sérült gerinccel.
Alexandr Puskin versei. Bp., 1988., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Megjelent 300 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.