1934 Sátoraljaújhely, Csabacsüdi Dókus Ernő (1852-1934) politikus, egyházpolitikus, író. A Református Konvent és Zsinat első világi elnökének gyászjelentése.
1934 Zalacsány/Zalaegerszeg, Gróf németújvári Batthyány Pál (1860-1934) cs. és kir. kamarás, Zalavármegye ny. főispánja, volt országgyűlési képviselő (Függetlenségi és Negyvennyolcas Párt programjával), Zalavármegye törvényhatóságának örökös tagja, a volt cs. és kir. 13. huszárezred szkv. századosának gyászjelentése.
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.