Printed Materials

Number of items: 251

1919 Budapesti Közlöny. 1919. aug. 15. Reggeli kiadás. 84 sz. Bp., Athenaeum, 8 p. Benne a kor híreivel, a címlapon a fizetési eszközök korlátozásáról szóló hírrel. Románok által cenzúrázott: Censurat: Ing. Fonai. Szakadt.
12985.

1919 Budapesti Közlöny. 1919. aug. 15. Reggeli kiadás. 84 sz. Bp., Athenaeum, 8 p. Benne a kor híreivel, a címlapon a fizetési eszközök korlátozásáról szóló hírrel. Románok által cenzúrázott: "Censurat: Ing. Fonai." Szakadt.

1 600 HUF
1919 Esti Hírek. Szerk.: Szőts Pál. 1919. aug. 17. 1. sz. Bp., Hírlap-ny., 4 p. Románok által cenzúrázott: Censurat: T. Olariu. Benne a konszolidáció hírével, az új kabinetről szóló cikkel (Friedrich-kormány.)
12986.

1919 Esti Hírek. Szerk.: Szőts Pál. 1919. aug. 17. 1. sz. Bp., Hírlap-ny., 4 p. Románok által cenzúrázott: "Censurat: T. Olariu." Benne a konszolidáció hírével, az új kabinetről szóló cikkel (Friedrich-kormány.)

1 600 HUF
1919 Pesti Hírlap. 1919. jan. 7. XLI. évf. 6 sz. Bp., Légrády, 12 p. Benne a kor híreivel. A kommunista agitáció veszélyezteti külügyi helyzetünket. - Érsekujvár és környéke fegyverrel védekezik a csehek ellen. A Spartakusok ujabb puccs-kísérlete Berlinben. Amerika békebizottságot küld Magyarországba. Kis szakadásokkal.
12987.

1919 Pesti Hírlap. 1919. jan. 7. XLI. évf. 6 sz. Bp., Légrády, 12 p. Benne a kor híreivel. "A kommunista agitáció veszélyezteti külügyi helyzetünket. - Érsekujvár és környéke fegyverrel védekezik a csehek ellen. A Spartakusok ujabb puccs-kísérlete Berlinben. Amerika békebizottságot küld Magyarországba." Kis szakadásokkal.

1 600 HUF
1919 Népszava. 1919. április 12., XLVII. évf. 88. sz. Benne a kor híreivel,a Vörös Hadseregbe való kötelező belépéssel a volt katonák, tisztek részére, 12 p.
12988.

2 000 HUF
1919 Népszava. 1919. május 4. XLVII. évf. 106. sz. Benne a kor híreivel, mozgósítási paranccsal. Fegyverbe minden proletár! Szakadásokkal, 12 p.
12989.

1919 Népszava. 1919. május 4. XLVII. évf. 106. sz. Benne a kor híreivel, mozgósítási paranccsal. "Fegyverbe minden proletár!" Szakadásokkal, 12 p.

1 600 HUF
1919 Népszava. 1919. április 20., XLVII. évf., 95. sz. Benne a kor híreivel, Munkások! Elvtársak! Készüljetek május elsejének megünneplésére!... Veszélyben a forradalom! Kis szakadásokkal, 12 p.
12990.

1919 Népszava. 1919. április 20., XLVII. évf., 95. sz. Benne a kor híreivel, "Munkások! Elvtársak! Készüljetek május elsejének megünneplésére!... Veszélyben a forradalom!" Kis szakadásokkal, 12 p.

3 000 HUF
cca 1920-30 Ágoston-féle rajzminta. Újpest, é.n., Schinkovits Lajos könyv-, papir- és zeneműkereskedő. Kiadói sérült és foltos karton mappában. Hiányos, a 23 db mintából 13 db képezi az aukció tárgyát. Részben hullámos és színezett (firkált).
12991.

800 HUF
cca 1920-1940 Pataki-féle Képes Iskola, 1-4. száma, 10x16 cm
12992.

2 000 HUF
1923 Bp., A Nemzeti Hajós Egylet alapszabályai, lapokon ki szakadással, 14p
12993.

2 000 HUF
1924 Keresztényszocialisták naptára az 1924. szökőévre. Szerk.: Szabó József. Esztergom, 1923, Hunnia. A borító rajza Wesely Hugó munkája. Szakadozott papírkötésben.
12994.

1924 Keresztényszocialisták naptára az 1924. szökőévre. Szerk.: Szabó József. Esztergom, 1923, "Hunnia." A borító rajza Wesely Hugó munkája. Szakadozott papírkötésben.

1 000 HUF
1924 A Nemzeti Vívó Club országos kard- és tőrvívó versenyének programja, a résztvevő klubok és sportolók listájával, szép állapotban, 4p
12995.

3 000 HUF
17
Magyarország pénzügyi újjáépítése. A Nemzetek Szövetsége magyarországi főbiztosának I, III. jelentése 1924 május hó 1.-től julius hó 31.-ig a Nemzetek Szövetsége tanácsához. Bp. 1924. Takarékpénztárak és Bankok Egyesülete. 20 l. Fűzve, kissé sérült kiadói borítékban.
12996.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF