11028. 368. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
0 HUF
cca 1880-1890 Hühnerartige Vögel XXIII. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Litográfia különböző szárnyasról (fácán, páva stb). Üvegezett fa keretben, 29,5x37,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert