Dr. Lechner Jenő: Képek Buda és Pest fejlődésének történetéből. Bp., 1918, Németh József,(,,Élet"-ny.),
196 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, főként korabeli fényképekkel, részben Petrik Albert felvételeivel illusztrált. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötés.
Budapest útiránymutató zsebkönyv. 1942. évre. V. évf. Legújabb utcák jegyzéke. Budapest székesfőváros utcáinak útiránymutató zsebkönyve és címtára. Összeáll.: Török Antal és a Budapest Székesfőváros Tűzoltóságának altiszti kara. Bp.,1942., Centrum, 12+2+2+549+3 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Illyés Bertalan: Lillafüred és környéke. Utikalauz turisták, nyaralók részére. Miskolc, 1930, Ifj. Ludvig és Janovits Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, számos szövegközti illusztrációval. Hátsó borító hiányos
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos. Kiadói egészvászon-kötés, kopott és foltos borító, kiadói papír védőboritó nélkül. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven.
Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a föld körül. Bp.,1940, Szerzői kiadás, (Korda-ny.), 351 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kijáró lapokkal. A szerző által dedikált.