Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

15012.

1 600 HUF
4,15
4,57
Dr. Lechner Jenő: Képek Buda és Pest fejlődésének történetéből. Bp., 1918, Németh József,(,,Élet"-ny.), 196 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, főként korabeli fényképekkel, részben Petrik Albert felvételeivel illusztrált. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötés.
15013.

2 800 HUF
7,25
8,00
Budapest útiránymutató zsebkönyv. 1942. évre. V. évf. Legújabb utcák jegyzéke. Budapest székesfőváros utcáinak útiránymutató zsebkönyve és címtára. Összeáll.: Török Antal és a Budapest Székesfőváros Tűzoltóságának altiszti kara. Bp.,1942., Centrum, 12+2+2+549+3 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15014.

2 800 HUF
7,25
8,00
Illyés Bertalan: Lillafüred és környéke. Utikalauz turisták, nyaralók részére. Miskolc, 1930, Ifj. Ludvig és Janovits Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, számos szövegközti illusztrációval. Hátsó borító hiányos
15015.

1 600 HUF
4,15
4,57
Thirring - Heimler: Führer durch Sopron und Umgebung. Bp., 1921, Verlag turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, sérült gerinccel.
15016.

5 000 HUF
12,95
14,29
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp.,2004, HG &Társa. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
15017.

2 800 HUF
7,25
8,00
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos. Kiadói egészvászon-kötés, kopott és foltos borító, kiadói papír védőboritó nélkül. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven.
15018.

1 600 HUF
4,15
4,57
15019.

7 000 HUF
18,13
20,00
Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a föld körül. Bp.,1940, Szerzői kiadás, (Korda-ny.), 351 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kijáró lapokkal. A szerző által dedikált.
15020.

3 400 HUF
8,81
9,71
Budapest történetének bibliográfiája I-VII. kötet. Bp., 1963-66. FSZEK. Kiadói papír védőborítóval, Minden kötet jó állapotban.
15021.

5 000 HUF
12,95
14,29
Bakó Jenő: Eger az úszó város. Eger,(1997),Heves Megyei Úszó és Vízilabda Szövetség Alapítványa. Kiadói kartonált papírkötés.
15022.

1 200 HUF
3,11
3,43
15023.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF