15014.
368. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Budapest útiránymutató zsebkönyv. 1942. évre. V. évf. Legújabb utcák jegyzéke. Budapest székesfőváros utcáinak útiránymutató zsebkönyve és címtára. Összeáll.: Török Antal és a Budapest Székesfőváros Tűzoltóságának altiszti kara. Bp.,1942., Centrum, 12+2+2+549+3 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.