Books: Tales Number of items: 42
2131798
17296
368
Books: Tales
Other collectibles
Zempléni P. Gyula: Lelkesítő példák az ifjúságszámára. A régi és újabb népek és országok történetéből. Gyűjtötte és átdolgozta: - -. Bp.-Bécs, 1892., Deubler József, 4+120 p.+4 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított borítóval és kötéssel.
2 000 HUF
2137372
17297
368
Books: Tales
Other collectibles
Jelky András bajai fiú rendkívüli kalandjai. Bp., én. Franklin. Kissé sérült félvászon kötésben
1 800 HUF
2137370
17298
368
Books: Tales
Other collectibles
Nagy Méda: Négyek boltja. Bp., é.n. Szent István. Kissé sérült félvászon kötésben
1 400 HUF
2069235
17299
368
Books: Tales
Other collectibles
Tutsek Anna: Régi emlékek. Bp., 1942. Dante. Kiadói félvászon kötésben, kis hibával
1 000 HUF
1917477
17300
368
Books: Tales
Other collectibles
Gaal Mózes: Marci. Történet egy falusi fiúról. Spyri elbeszélés nyomán. Bp.,1913, Franklin. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, javított gerinccel, kopott borítóval.
1 200 HUF
2069236
17301
368
Books: Tales
Other collectibles
Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Bp., é.n. Pallas. Ragasztott papírkötésben, séült
1 000 HUF
2063374
17302
368
Books: Tales
Other collectibles
3 db mesekönyv - Lázár Ervin: A kisfiú meg az oroszlánok. Bp., 1964, Móra. + Gazdag Erzsi: Honnan jöttél télapó? + Ambrózy Ágoston: Télapó meg az állatgyerekek. Kötetenként változó állapotban.
1 800 HUF
2137449
17303
368
Books: Tales
Other collectibles
3 db mese és ifjúsági könyv a 30-as évekből: Altay Margit: Csipkerózsika kisasszony. Palladis, Rónay Mária: Érettségi után. Hungária, Farkas Katalin: Csipetke, Dante.
2 000 HUF
2082323
17304
368
Books: Tales
Other collectibles
Romhányi József: Képes konzerv kifestő könyv. Gábor Éva rajzaival. Bp.,1981, Ságvári Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói haránt alakú papírkötés, kitöltetlen, jó állapotban.
1 400 HUF
2090113
17305
368
Books: Tales
Other collectibles
F.H. Burnett: A kis lord. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
1995241
17306
368
Books: Tales
Other collectibles
3 db vegyes ifjúsági könyv
2094144
17307
368
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035