https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Minibooks Number of items: 19
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2132863
17277
368
0
2400
Books: Minibooks
Other collectibles
Czóbel Béla. Szerk.: M. Várhelyi Vanda. Szentendre, 1983 (Pest megyei minikönyvek 6.). Megjelent 5000 példányban, ebből 500 piros számozással, 500 fekete számozással. Ez a példány piros számozású, 374/500! Minikönyv, a magyar mellett angol, orosz, francia, német nyelvű ismertető szöveggel, sok illusztrációval. Vászonkötésben.
Starting price:
2 400 HUF
2132871
17278
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Tóthné Deigner Anna - Szigeti Piroska: Józsefváros 40. Bp., 1985 Bp. 8. kerületi pártbizottság. Minikönyv, 20. számú sorszámozott példány, kereskedelmi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2132879
17279
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Budapest, 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. 1340. számú számozott példány, fekete számozással.
Starting price:
1 000 HUF
2132893
17280
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
M. Várhelyi Vanda (szerk.): Műkincsek Pest megye múzeumaiban. Szentendre, 1981, k.n.. Gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, enyhén kopott gerinccel.
Starting price:
1 000 HUF
2132941
17281
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Szacsvay Imre: Transylvania Breviarium I. Budapest, é.n., Officina Nova. Műbőr kötésben.
Starting price:
1 000 HUF
2132942
17282
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Szacsvay Imre: Transylvania Breviarium II. Budapest, é.n., Officina Nova. Műbőr kötésben.
Starting price:
1 000 HUF
1963436
17283
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Borsodi költők. Összeállította Szabó Gyula, Urszin Gábor. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-Gyűjtők Klubja. Kiadói bordó aranyozott műbőr kötés. Számozott (550/226.) példány, fekete számozással. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1962470
17284
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Holbein: Haláltánc. Bp.,1974, Képzőművészeti Alap. Minikönyv. Könyvtervező: Janka Gyula Nyomda: Egyetemi Nyomda, Budapest Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2060744
17285
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Budapest, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés, műanyag tokban, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1962501
17286
368
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással
The item is not available
2132895
17287
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
A magyar posta és az upu. Budapest, 1979, Magyar Posta. Készült 3500 példányban, ebből 750 példány fekete nyl-bőr kötésben, 250 példány zöld, 250 plédány piros és 250 plédány kék számozással. Számozott (250/194.) példány, piros számozással.
Starting price:
1 000 HUF
2109516
17288
368
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Dr. Hermann István: Pannonhalma. Pápa, 1988. Kiadói vászonkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment