11258. 367. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Herendi petrezselyem mintás porcelán lámpatest, búrával, kézzel festett, jelzett, fa talp, apró kopásnyomokkal m: 24,5 cm, búrával: 36 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor