Photo

Number of items: 279

cca 1930 Érdekes fotóalbum életképekkel: utazások, nyaralások, stb., összesen 34 db
12476.

1 000 HUF
cca 1928 Pobuda Alfréd (1876-1942) budapesti fotóriporter hagyatékából pecséttel jelzett 9 db vintage fotó, kettő feliratozva, a képek foltosak, 17,4x11,3 cm és 18x24 cm között
12477.

2 400 HUF
cca 1960-1980 kb 65 db filmsztárokról készült fotó, újságkivágás 2 albumban
12478.

6 000 HUF
1996 Helló, Doki...! c. film színes werkfotói számozva 1.-160. (8. sz. hiányzik), fotográfus: Kende Tamás, Blimp Bt. és Kalászi Görgy. Bőr mappába ragasztva, borítója feliratozva. Stáb és színészek többek közt: Bacsó Péter (1928-2009), Andor Tamás (1937-), Kállai Ferenc (1925-2010), Gesztesi Károly (1963-2020), Tordy Géza (1938-) , többsége 12,5x18 cm méretben
12479.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1900-1920 Vegyes fotó tétel, 5 db, csoportképek, portré és esküvői fotó, fotók kartonon, 22x35 cm és 11x15 cm közötti méretben
12480.

1 400 HUF
cca 1940 A Ciszterci Rend Budapesti Szent Imre Gimnáziuma mappa 1 tablófotóval és 3 db csoportképpel, 29x34 cm
12481.

1 200 HUF
Régi automobilok mai nagyításokon, 3 db fénykép + hozzáadva a Színházi Élet 1937/22. számából kiemelt 7 oldalas cikket, amelyben további 19 régi autó szerepel, 10x15 cm
12482.

2 400 HUF
1943 Budapest, Dénes Miklós (?-?) fafaragó munkái a Műcsarnok tavaszi kiállításán, 22 db fotó, albumba rendezve + Dénes Miklós aláírása 1961-es levelezőlapon
12483.

1 200 HUF
2 db régi automobil roncsa, 2 db modern előhívás, 21,5×27,5 cm
12484.

5 000 HUF
12485.

3 000 HUF
Oldtimer autókról készült színes fotók, 310 db albumba rendezve, 10×15 cm
12486.

16 000 HUF
43,24
47,06
1973 A vietnami háború befejezésekor végzett magyar békemisszió által készített fotót gyűjteménye 2 db dossziéban, 20×23 cm
12487.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF