Photo

Number of items: 279

cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Wo die Ente ans Land kam...), 18x12,6 cm
12212.

50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945): Fátyolka, feliratozott, pecséttel jelzett, vintage fotó, 17,5x12 cm
12213.

50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945): Mezei poloska petéi, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 11,5x17 cm
12214.

50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Tarka tapló), 11,5x16,7 cm
12215.

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Automobilban), 8,8x14 cm
12216.

30 000 HUF
81,08
88,24
1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó, a szerző által datálva (Solymár határában), 18x13 cm
12217.

11 000 HUF
29,73
32,35
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, vintage fotó, a szerző által feliratozva (Róna Imre pipás portréja), 6,5x6 cm
12218.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli, vintage fotó (Pecások a Duna partján), 6,2x4,4 cm
12219.

11 000 HUF
29,73
32,35
1928. szeptember 2. Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (A Tabán Gellérthegy melletti házai, a szerző sorszámozása szerint ez a 48. sz. felvétele), 8,4x6 cm
12220.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Fehér vízimadár), 18x13 cm
12221.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Magyar gyík), 8,5x12,7 cm
12222.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Cuscuta europaea), 17x11,7 cm
12223.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF