19085. 367. Closed Online auction Jewellery
2 800 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyös medállal, jelzett, h: 44 cm, 3×1,5 cm, bruttó: 4,6 g
Photo of the item taken by : kozár_edit