15003.
367. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Stein Aurél: Romvárosok Ázsiai sivatagjaiban. Fordította: Halász Gyula. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXXXVIII. kötete. Bp.,1913, M. Kir. Természettudományi Társulat,("Pátria"-ny.), IX+2+667 p.+ 16 t. + 1 különálló térképmelléklet a végénél beillesztve (Khinai-Turkesztán és Kanszu térképének részlete Stein Aurél, és indiai kísérői R: B. Lál Szinh és R. Sz. Rám Szinh útvonalaival, 1906-08, 1:3000,000,41x83 cm). Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, az elülső szennylap kijár, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal, a gerincen kis foltokkal, ex libris-szel.