17490. 367. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor