https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 27

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium. 1-3. köt. Nagyszombat, 1734, Leopold Joseph Berger. Néhol foltos lapokkal, a három kötet egybekötve, koronás magyar kiscímerrel díszített, sérült bőrkötésben.
15688.
 

Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium. 1-3. köt. Nagyszombat, 1734, Leopold Joseph Berger. Néhol foltos lapokkal, a három kötet egybekötve, koronás magyar kiscímerrel díszített, sérült bőrkötésben.

 
Sold
Starting price:
8 500 HUF
26,56
EUR
,
29,31
USD
Number of bids:
17
Hammer price:
22 000 HUF
Bernolák Nándor: A büntető törvények és a büntető novella. Bp., 1908. Grill. Egészvászon kötésben, szakadással, egy lap kijár.
15689.
 

Bernolák Nándor: A büntető törvények és a büntető novella. Bp., 1908. Grill. Egészvászon kötésben, szakadással, egy lap kijár.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
4,38
EUR
,
4,83
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Állam- és Jogtudományi Intézet Tudományos Könyvtára 24. Bp.,1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 661+1 p.. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1100 példányban.
15690.
 

Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Állam- és Jogtudományi Intézet Tudományos Könyvtára 24. Bp.,1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 661+1 p.. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1100 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 800 HUF
15,00
EUR
,
16,55
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Losonczy István: Jogfilozófiai előadások vázlata. Jogfilozófiák. Szerk.: Dr. Varga Csaba. Bp., 2002, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben.   Prof. Dr. Losonczy Hajna (1941-), Losonczy István (1908-1980) lánya által Klebelsberg Éva szóló ajándékozási sorokkal.
15691.
 

Losonczy István: Jogfilozófiai előadások vázlata. Jogfilozófiák. Szerk.: Dr. Varga Csaba. Bp., 2002, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. Prof. Dr. Losonczy Hajna (1941-), Losonczy István (1908-1980) lánya által Klebelsberg Éva szóló ajándékozási sorokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Irk Albert: Az új nemzetközi jog. I. Bevezetés a nemzetközi jog tudományába. II. A háború nemzetközi joga. Diplomáciai kézikönyvek. I. Bp., 1925., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek.) Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, de egybe van, a borító sérült, ketté szakadt.
15692.
 

Irk Albert: Az új nemzetközi jog. I. Bevezetés a nemzetközi jog tudományába. II. A háború nemzetközi joga. Diplomáciai kézikönyvek. I. Bp., 1925., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek.) Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, de egybe van, a borító sérült, ketté szakadt.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Törvények a képviselőválasztásról és az összeférhetetlenségről. Kiegészítve a reájuk vonatkozó későbbi törvényekkel. Bp.,1896, Eggenberger (Hoffmann Alfréd.),(Athenaeum-ny.), 80+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, rossz állapotban.
15693.
 

Törvények a képviselőválasztásról és az összeférhetetlenségről. Kiegészítve a reájuk vonatkozó későbbi törvényekkel. Bp.,1896, Eggenberger (Hoffmann Alfréd.),(Athenaeum-ny.), 80+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, rossz állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly Könyvkiadóvállalata,(Légrády Testvérek Könyvnyomda-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, a 30/31. oldal kijár,530-543. oldalak között laza, kissé sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, névbejegyzéssel.
15695.
 

Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly Könyvkiadóvállalata,(Légrády Testvérek Könyvnyomda-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, a 30/31. oldal kijár,530-543. oldalak között laza, kissé sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, névbejegyzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
18,75
EUR
,
20,69
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Magyarország Alaptörvénye. Bp., 2018, Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés.
15696.
 

Magyarország Alaptörvénye. Bp., 2018, Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Az 1884. évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyűlés Képviselőházának jegyzőkönyvei. I. kötet. 1 - 129. ülés. (1884. szept. 27-1885. május. 21.) Országgyűlés Nyomtatványai. Bp., 1885, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+384 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./Half-linen-binding, with office stamps, with little bit worn cover. In Hungarian language.
15697.
 

Az 1884. évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyűlés Képviselőházának jegyzőkönyvei. I. kötet. 1 - 129. ülés. (1884. szept. 27-1885. május. 21.) Országgyűlés Nyomtatványai. Bp., 1885, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+384 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./Half-linen-binding, with office stamps, with little bit worn cover. In Hungarian language.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
15,63
EUR
,
17,24
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenedik folyam. 1906. II. kötet. Bp.,1907, Pesti Könyvnyomda Rt., 1229-2603 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
15698.
 

Magyarországi rendeletek tára. Negyvenedik folyam. 1906. II. kötet. Bp.,1907, Pesti Könyvnyomda Rt., 1229-2603 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, statisztika. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,833p. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
15699.
 

Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, statisztika. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,833p. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15700.
 

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
12,50
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment