Books: History

Number of items: 131

15752.

3 600 HUF
9,73
10,59
15753.

3 000 HUF
15754.

800 HUF
Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut DHistorie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15755.

Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut D'Historie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.

800 HUF
Kocsis István: Magyarország Szent Koronája. A Szent Korona misztériuma és tana. Bp., 2001, Püski. 2. kiadás. A szerző, Kocsi IStván (1940-) által dedikált! Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.
15756.

1 000 HUF
Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. 1975, Magyar Helikon. Számozott példány. Kiadói műbőr kötés, sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
15757.

1 600 HUF
Gecse Géza: Állam és nemzet a rendszerváltás után. A Magyar Rádióban elhangzott riportok és a Tolcsvay klubban tartott Határok nélkül vitaestek szerkesztett változata. DEDIKÁLT! H.n., 2002, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15758.

1 800 HUF
Mészáros Vince: Széchenyi és a magyar vízügyek. Bp., 1979. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15759.

1 000 HUF
15760.

1 200 HUF
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Erdély múltja és jövője. Bp., 1990, Tinódi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15761.

900 HUF
2,43
2,65
Crouy-Chanel Katalin: Johannes von Müller magyar barátai. Levelek a shaffhauseni levéltárból Bp. 1941. Danubia. 70 l. 2 sztl. lev. (Minerva könyvtár 138.) Kiadói papírkötés, enyhén sérült gerinccel.
15762.

1 000 HUF
15763.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF