Books: History

Number of items: 131

15728.

5 000 HUF
15729.

4 800 HUF
12,97
14,12
15730.

5 000 HUF
15731.

5 000 HUF
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. IV. kötet: Magyarország a Habsburg-házból s a Habsburg-Lotharingiai házból származott örökös királyok korában. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félbőr-kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, a borító egy sarkán törésnyommal, a gerincen kis sérülésekkel.
15732.

2 800 HUF
7,57
8,24
2 db könyv - Studia Sumiro-Hungarica 2-3. Somogyi Ede: Szumirok és magyarok. New York, 1968, Gilgamesh; Dr. Érdy Miklós: A sumír, ural-altaji, magyar rokonság kutatásának története. New York, 1974, Gilgamesh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15733.

5 000 HUF
15734.

8 000 HUF
15735.

5 000 HUF
Tinódi Sebestyén: Cronica. Kolozsvár, 1554. Facsimile kiadás tanulmánnyal. Bibliotheca Hungarica Antiqua II. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötésben, sérült gerinccel.
15736.

2 000 HUF
15737.

3 000 HUF
15738.

2 400 HUF
15739.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF