17146.
367. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.