Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 49

Filarszky Nándor: Növénymorphologia. A növények alaki tulajdonságai és a velük kapcsolatos életjelenségek. Bp., 1911, Franklin, XII+1028 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Papírkötésben, szakadozott borítóval, sérült kötéssel, a lapok kis része felvágatlan, a lapok épek.
17115.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
13,79
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet, 303+16 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, az elülső borító sarkán kisebb hiánnyal.
17116.

Available for bidding
3 000 HUF
10,34
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
Magyar Elek: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült, javított gerinccel és kötéssel, az utolsó lap kijár, szakadozott, a címlap szélén kis szakadásokkal, kissé foltos borítóval.
17117.

Available for bidding
1 600 HUF
5,52
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium. XXXV+324 p.+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. 46 táblán több mint 1000 rajzzal. Korabeli félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, sérült fűzéssel, kötéssel.
17118.

Available for bidding
2 000 HUF
6,90
Minimum bid:
2 400 HUF
Refresh
Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, Pátria, 312 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17119.

Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Niszkács Miklós: A pezsgő. Bp., 2014, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
17120.

Available for bidding
1 200 HUF
4,14
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Enesei Dorner Béla: A sertés tenyésztése és hízlalása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1925, Athenaeum, 568 p. Második, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel és lapokkal, bejelölésekkel.
17121.

Available for bidding
2 800 HUF
9,66
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
Jablonowski József: A mezei pockok (egerek) ellen való védekezés, tekintettel kötelező tavaszi irtásukra. Bp., 1913, Pallas. Kiadói papírkötésben 102p ábrákkal
17122.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Macskássy Izolda: Kézikönyv. Kicsi Berta nagyanyám és Édesanyám szép ruhái, ételei és intelmei. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17123.

Available for bidding
1 200 HUF
4,14
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Józsa György: Viaszváros. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött vászonkötésben, volt könyvtári példány, néhány lapon tollal áthúzott könyvtári bélyegzővel.
17124.

Available for bidding
1 000 HUF
3,45
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
17125.

Available for bidding
800 HUF
2,76
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása. Angóragyapjú feldolgozása. Bp., é.n.,Szepes és Társa. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
17127.

Available for bidding
800 HUF
2,76
Minimum bid:
800 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.