1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Mostra di Tiziano: Catalogo Delle Opere. Szerk.: Nino Barbantini. Venezia,1935,Carlo Ferrari. Olasz nyelven. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé fakó, kissé sérült gerinccel.