8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
cca 1930-1940 Nyugállományú százados családja körében, karddal, kitüntetésekkel, ritka szolgálati díszérem kitüntetéssel, fotó kartonon, a karton sérült, 14x19 cm