11723. 367. Closed Online auction Flea Market
28 000 HUF 72,54 EUR, 80,00 USD
0 HUF
Aczél Henrik Emil (1876-1946): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, restaurált, 44×31 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk