Ex libris - small-graphics

Number of items: 12

Robert Cami (1900-1975) :Ex libris Johis Bapt. Rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm
10500.

1 400 HUF
4,24
Hammer price:
3 400 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Lusztig István. Linó, papír, jelzett a dúcon, 8,5×6,5 cm
10501.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
9,09
  Add to cart
  Remove
10502.

Available
2 400 HUF
7,27
  Add to cart
  Remove
Stettner Béla (1928-1984): Galambos Ferenc 70. születésnapjára ex libris. Linó, papír, jelzett, 10,5x15,5 cm
10503.

800 HUF
2,42
Hammer price:
800 HUF
Jelzés nélkül: Humoros jogi ex libris Dr Lustig István. Klisé, papír, 7,5×5,5 cm
10504.

1 000 HUF
3,03
Hammer price:
1 000 HUF
10505.

Available
1 000 HUF
3,03
  Add to cart
  Remove
Takács Dezső (1933-): Ex librisek (2db). Linó, papír, jelzett 8x7 cm
10506.

Available
800 HUF
2,42
  Add to cart
  Remove
10507.

2 000 HUF
6,06
Hammer price:
2 000 HUF
Willi Geiger (1878-1971): Ex libris Reich Peter Cornel. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×8,5 cm
10508.

Available
3 000 HUF
9,09
  Add to cart
  Remove
Vadász Endre (1901-1944): Koronázó templom, Budapest (Mátyás-templom, Budai Várnegyed, I. ker.). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton (halványan), kézzel színezett. Foltos, üvegezett, sérült fa keretben. Négy oldalas újévi köszöntő lap angol nyelvű szöveggel (With All Good Wishes for Christmas and the New Year) a ahrmadok oldalon. Tamás Galéria kiadása , hátoldalán Published by Tamás Gallery, Budapest felirattal. Tamás Henrik 1937-ben rendezett gyűjteményes kiállítást Vadász Endrének. 1937-44 körül. Nyomat mérete: 13×10 cm. Ritka!
10509.

Available
3 000 HUF
9,09
  Add to cart
  Remove
Balassitól Nagy Lászlóig. Arcképek a Magyar Irodalom nagyjairól. M. Kiss József metszetei. Hazafias Népfront Országos Tanácsa, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. 1983. Kiadói karton mappában.
10510.

Available
2 000 HUF
6,06
  Add to cart
  Remove
10511.

Available
2 000 HUF
6,06
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.