15114.
366. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában I-II. köt. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin, XV+136;137-247 p+ 1 kihajtható térkép. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, néhány képtáblán gyűrődéssel.