15017.
366. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
16
Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., X+176 p.+29 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapélekkel.