Tétel

2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD

Description:

A föld és népei II.-III. Föld és Népismei Kézikönyv. Hellwald Frigyes és egyéb írók nyomán kidolgozta Dr. Toldy László. II. köt.: Afrika, Ázsia és Ausztrália földrajzi és népismei leírása. III. köt. Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legujabb statisztikai adatok alapján dolgozta György Aladár. Bp.,-1880-1881, Méhner Vilmos, 672 p.; VIII +9-656 p. Térképmellékletekkel, gazdag szövegközti, és egészoldalas képanyaggal. Egységes, festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, kopott, a III. kötet gerince javított, kopott, a II. kötetből egy tábla kijár.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor