Books: Technics

Number of items: 53

17177.

2 400 HUF
8,28
PZL-101/A (Gavron) repülőgép és AI-14R motor időszakos vizsgái teljességi jegyzék. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.
17178.

PZL-101/A ("Gavron") repülőgép és AI-14R motor időszakos vizsgái teljességi jegyzék. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.

1 400 HUF
4,83
PZL-101/A Gavron (Varjú) típusú repülőgép műszaki leírása. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség, (Zrínyi-ny.), 37 p. Egészvászon-kötés.
17179.

PZL-101/A "Gavron" (Varjú) típusú repülőgép műszaki leírása. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség, (Zrínyi-ny.), 37 p. Egészvászon-kötés.

1 600 HUF
5,52
PZL-101/A Gavron repülőgép légi üzemeltetési utasítása. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.
17180.

PZL-101/A "Gavron" repülőgép légi üzemeltetési utasítása. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.

2 400 HUF
8,28
1949 Vitorlázó Műszaki Szolgálat szabályzata. Összeáll.: OMRE műszaki főosztálya. Országos Magyar Repülő Egyesület Műszaki Közleményei 3. sz. Bp.,1949., Magyar Repülés, 60 p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel.
17181.

2 000 HUF
6,90
1984 Aviatika 1-2. (LI-2 TEVE, JAK-9-P Vércse. Bp., 1984., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben.
17182.

1984 Aviatika 1-2. (LI-2 "TEVE", JAK-9-P "Vércse." Bp., 1984., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben.

1 400 HUF
4,83
Tananyag a repülőgépszerelő szakmunkások továbbképző ismeretfelújító korszerűsítő tanfolyama részére. 1-5. füzet. 1. Általános alapozó ismeretek. 2. Szakrajz. 3. Anyag és gyártásismeret. 4. Sárkányismeret. 5. Repülőgép hajtóműismeret. Bp., 1974., Közlekedés és Postaügyi Minisztérium Személyzeti Főosztálya. Kiadói papírkötésekben.
17183.

3 200 HUF
10,00
11,03
A M-11 D motor kézikönyve. Bp., 1949., Honvédelmi Minisztérium. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel.
17184.

2 400 HUF
8,28
Gibson, Charles R.: A modern villamosság. Ismeretterjesztő könyvtár. Ford.: Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy képtábla kijár, javított, sérült, hiányzó címlappal, tulajdonosi bélyegzésekkel, névbejegyzéssel, Csontos Gyula géplakatos Balatonfőkajár, megviselt állapotban.
17185.

Gibson, Charles R.: A modern villamosság. Ismeretterjesztő könyvtár. Ford.: Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy képtábla kijár, javított, sérült, hiányzó címlappal, tulajdonosi bélyegzésekkel, névbejegyzéssel, "Csontos Gyula géplakatos Balatonfőkajár", megviselt állapotban.

2 000 HUF
6,90
Archibald Williams: Korunk találmányai. Átdolgozta: Sándor Szilárd. Zemplén Győző előszavával. Bp., 1910, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel és névbejegyzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, megviselt állapotban.
17186.

2 000 HUF
6,90
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel, megviselt állapotban.
17187.

2 000 HUF
6,90
7 db autós könyv tétel: Autósoknak a magyar autóklubról, Magyar Autóklub. Surányi Endre: Személygépkocsik szükségjavítása, Táncsics. Gyökér-Tar: Jó utat autós-útikönyv, Áfor Sajtó-propaganda. Feledy Béla: Autósoknak a gépkocsiról, Műszaki. Tömösy M. Jenő: Talán a gyújtás...?, Műszaki. F. Meissner: Trabant- Hogyan tovább? Műszaki. Frank György, Hüttl Pál: Dacia 1310 TX/1310 TLX/1310 Kombi/1410 Sport/1320. Sajátkezűleg Autósoknak. Bp., 1989, Műszaki. vegyes állaptoban, különböző kiadások és kötések.
17188.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.