Books: Tales

Number of items: 42

17354.

1 400 HUF
4,83
Dr Kiss Dezső: Fog Ferkó. Írta és rajzolta: - -. Kifestő. Bp., én., Magyar Hirdető (Zrínyi-ny.), 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17355.

1 400 HUF
4,83
Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut fiús leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.
17356.

Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut "fiús" leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.

1 200 HUF
4,14
17357.

800 HUF
2,76
2 db könyv - Kästner, Erich: Emil és a detektívek; Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17358.

2 000 HUF
6,90
17359.

1 200 HUF
4,14
17360.

1 600 HUF
5,52
17361.

1 200 HUF
4,14
Gunilla Hansson Grethe Fagerström Peti, Ida és Picuri. Móra Könyvkiadó, 2017. Szexuális felvilágosító könyv. Kiadói papírborítékban.
17362.

900 HUF
2,81
3,10
17363.

1 200 HUF
4,14
A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,1984 Európa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17364.

900 HUF
2,81
3,10
17365.

800 HUF
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.