Books: Hunting

Number of items: 12

llés Nándor: A vadőr. Kézi tankönyv a m. kir. erdőőri szakiskolák számára. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi minister megbizásából irta ~. Bp., 1907. Pallas ny. (4)+403p.. Korabeli félvászon kötgében. Címlap nélkül!
17113.

4 000 HUF
13,79
17114.

2 000 HUF
6,90
Kékessy László: A magyar vadász kézikönyve. Bársony István előszavával. Bp.,(1925), Athenaeum. Kiadói festett papírkötés, kopott.
17115.

2 000 HUF
6,90
22
1888. XIX. törvénycikk a halászatról és végrehajtási utasítása. Jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátták Herman Ottó és Dr. Imling Konrád. Hasonmás kiadás.Szilágyi Miklós bevezető tanulmányával. Veszprém, 1988, Pannon Nyomda. REPRINT! Kartonált kötés, enyhén kopott borítóval.
17116.

1 000 HUF
3,45
Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17117.

2 000 HUF
6,90
Szederjei Ákos - Róna István: Mit kell tudni a vadászsportról? Segédkönyv a vadászvizsgához. Bp., 1967, Sport. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
17118.

1 000 HUF
3,45
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kemény-kötés.
17119.

1 000 HUF
3,45
17120.

800 HUF
2,76
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
17121.

2 000 HUF
6,90
17122.

1 400 HUF
4,83
17123.

2 400 HUF
8,28
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Molnár Gábor: Jaguárországban.;A Bakonytól Amazóniáig. Bp., 1960-1978, Gondolat-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Bp., 1964., Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17124.

1 200 HUF
4,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.