Maps

Number of items: 133

cca 1939-40 Stoits György: Magyarország közigazgatási beosztása és közlekedési térképe (Kárpátalja visszafoglalása után), 1: 1 200 000, , ca. 46x63 cm. szélein kisebb szakadással
12702.

2 000 HUF
1993 Szlovákia térkép magyar településnevekkel, 44x90 cm, jó állapotban
12703.

1 200 HUF
cca 1986 Tapolca, Monostorapáti, Nagyvázsony, 3 db topográfiai térkép, 1:25000, ca. 48,5x58 cm
12704.

1 200 HUF
1947 Magyar vasutak térképe. 108x68 cm
12705.

6 000 HUF
1963 Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe, 1:500.000, Bp.,1963., Kartográfia, 77x117 cm.
12706.

5 000 HUF
1951-1981 Vegyes National Geographic térkép, 5 db (Atlantic Ocean Floor, The World, Indian Ocean Floor, Pacific Ocean Floor, The World Map) angol, 1 db magyar nyelvű (A föld, cca 2000-2010), nagyrészt jó állapotban, különféle méretben.
12707.

5 000 HUF
Zala megye úthálózati térképe, 1:150.000, modern térkép. Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Közúti Igazgatóság, 111x80 cm
12708.

1 000 HUF
1913 Atlasz a világtörténelem tanításához. I. köt. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 20+3 p. Kopott egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval.
12709.

1 000 HUF
cca 1982-2005 Vegyes térkép tétel, 13 db, nagyrészt, turista és várostérképek, változó állapotban.
12710.

800 HUF
1911 Vegyes térkép tétel, közte: Neszmély és Zsámbék, Magyarszölgyén és Esztergom, Pozsony, Hainburg és Oroszvbár, Óbuda, Nógrád és Vác, Pozsony, Brody, Szentendre és környéke (sérült, hiányos), Fenyves világatlasz (kijáró lapokkal, hiányos), továbbá: Hétszázötvenezres térképek áttekintőlapja, változó állapotban, különféle méretben.
12711.

1 600 HUF
cca 1920-1930 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz polgári iskolák számár. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 32+2 p. Kiadói papírkötés, foltos.
12712.

2 800 HUF
7,57
8,24
1953 A Duna révkalauz térképe - Routier du Danube de La Localité Szob Jusquá La Localité Dunaföldvár, 1: 25.000, Galatz, 1953, Secrétariat de la Commission du Danube-ny., francia és orosz nyelven, benne ceruzás jegyzetekkel, sérült gerincű-borítójú félvászon-kötésben.
12713.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF