Maps

Number of items: 133

cca 1900 A Kárpátok térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 31×46 cm
12678.

1 600 HUF
cca 1900 Oroszország térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 24×30 cm
12679.

1 600 HUF
1920 Európa 1920-ban, 1: 12:000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., a hátoldalán Szatmár vármegye térkép szelvény részlettel, szakadozott, javított borítékkal, 41x54 cm.
12680.

1 000 HUF
12681.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1940 Budapest térkép/Magyarország térkép, Corvin Áruház kétoldalas térképe, Grand Hotel Park bélyegzéssel, a hajtás mentén szakadt, sérült, 31x41 cm.+  cca 1940 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe utcanévjegyzékkel. Bp., Gottlieb-ny., a hajtás mentén szakadt, 62x48 cm.
12682.

cca 1940 Budapest térkép/Magyarország térkép, Corvin Áruház kétoldalas térképe, "Grand Hotel Park" bélyegzéssel, a hajtás mentén szakadt, sérült, 31x41 cm.+ cca 1940 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe utcanévjegyzékkel. Bp., Gottlieb-ny., a hajtás mentén szakadt, 62x48 cm.

1 600 HUF
cca 1900 Budapest és környéke térképe,1:200.000, vászonkötésben, vászonra kasírozva, 41x53 cm
12683.

1 200 HUF
1804 Comitatus Posoniensis, rézmetszetű térkép, tervezte: Ján Matej Korabinszky (1740-1811), javított, foltos, 12×19 cm
12684.

1 600 HUF
1912-1914 Zsebatlasz, 2 db:  , 1912 Zsebatlasz. Naptárral és statisztikai adatokkal az 1912. évre. Összeáll.: Dr. Kugotowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Papírkötésben, kijáró lapokkal, 8-41. oldalak között hiányzó lapokkal.;  1914 Zsebatlasz. Naptárral és statisztikai adatokkal az 1914. évre. Szerk.: Kogutowicz Károly, és Hermann Győző. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
12685.

1 000 HUF
cca 1989-1990 Magyarország 4 db topográfiai térképe, Komló, Mecseknádasd, Mázaszászvár, Magyaregregy, Magyar Honvédség vezérkara felirattal és bélyegzővel, 1:25000, ca. 46,5x46,5 cm,
12686.

1 600 HUF
Pozsony-szombathelyi h. é. vasút átnézeti helyszínrajza, 1:75.000, 34×140 cm
12687.

5 000 HUF
cca 1967-1973 Kuba 4 db térkép, 1:250000, vegyes állapotban
12688.

3 000 HUF
cca 1988-89 Kisbér, Mór, Oroszlány, Zsámbék, Bicske 5 db topográfiai térkép, Magyar Néphadsereg vezérkara felirattal és bélyegzővel, 1:50000, ca. 46,5x46,5 cm
12689.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF