Antique

Number of items: 23

XIX. sz. eleje: Bronz pecsétnyomó figurális vésettel. 2,5x2,2 cm
11030.

1 600 HUF
5,52
cca 1900 Pantográf (térkép nagyító) A. Konte. jelzett, sérült papírdobozban 35 cm
11031.

4 000 HUF
13,79
Kihúzható réz látcső 17 cm
11032.

Kihúzható réz látcső 17 cm

4 000 HUF
13,79
13
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm
11033.

8 000 HUF
27,59
cca 1910 3 db régi aranyozott, díszes, fém kanál, jelzett, kopásnyomokkal, h: 18 cm
11034.

6 000 HUF
20,69
Ezüst(Ag) nyelű kések, Solingen pengével, 6 db, jelzett, h: 17 cm
11035.

2 000 HUF
6,90
Antik ereklyefedő vagy ereklyetartó, hímzett, díszes, két türkiz színű kővel (további három kő hiányzik) kirakva, kopottas állapotban, h. ca. 30 cm
11036.

3 000 HUF
10,34
14
Fischer Vilmos Stralendorf térképszögmérő kinyomtatott leírással 26 cm
11037.

3 000 HUF
10,34
XIX. sz. eleje: B. Martin, London mikroszkóp, réz, jelzett, hiányos, egy lencse eltört, nem hozzá való tartóval / Vintage microscope with missing parts.
11038.

12 000 HUF
41,38
Christoffle ezüstözött ón csigás váza. Jelzett, 17 cm
11039.

6 000 HUF
20,69
Bronzírozott ón ereklyetartó 18 cm
11040.

3 000 HUF
10,34
27
2 db ezüstözött fém fűszertartó edényke, kiskanállal, üvegbetéttel, d: 5 cm
11041.

5 000 HUF
17,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.