11235. 365. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
14
0 HUF
Millet Angelusával díszített díszített porcelán váza, ezüst(Ag) peremmel, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, alján hajszálrepedéssel, m: 18,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit