11136. 365. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Herendi "Vác Dunai Cement- és Mészmű" feliratú porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti sérült dobozában, 9x13x1,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert