19002. 365. Closed Online auction Jewellery
3 600 HUF 9,73 EUR, 10,59 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyös medállal, jelzett, h: 44 cm, 3×1,5 cm, bruttó: 4,6 g
Photo of the item taken by : kozár_edit