Books: Tales

Number of items: 34

Kolumbus Kristóf: Amerika felfedezése. Az ifjúság számára szerkesztette: Dr. Brózik Károly. Bp., 1888., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),(Kellner és Mührlüder-ny.), 1 t.+6+329+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó címlappal, a tartalomjegyzék két lapja gyűrött és egy lapja hiányos.
17458.

3 000 HUF
[J. F. Cooper]: Bőrharisnya történetek. Cooper után az ifjúság számára átdolgozta: Zempléni P. Gyula. Bp.-Bécs,én.,Deubler József,(Aikalay Adolf-ny., Pozsony), 102 p.+5 t. 2. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán sérüléssel, hiánnyal, egy tábla hiányzik, a címlap, a címkép és egy lap kijár. Ritka!
17459.

2 000 HUF
Szegedy Ila: Kovács Matyi vándorlása. Bp.,é.n.,Tolnai, 94 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval és hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, névbejegyzésekkel.
17460.

2 000 HUF
17461.

6 000 HUF
László Varcasovszky: Honki Árnyországban. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17462.

800 HUF
17463.

1 000 HUF
F.H. Burnett: A kis lord. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17464.

800 HUF
Arany László - Fehérlófia. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17465.

800 HUF
Benedek Elek: Magyarok története. Történelem gyerekeknek. Debrecen, Alföldi Nyomda Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
17466.

800 HUF
Az ördög szántotta hegy. Baranyai mondák, hiedelmek és történetek. Pécs, 2002, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
17467.

1 200 HUF
Gaal Mózes: A három kenyeres-pajtás. Mühlbeck Károly eredeti rajzaival. Bp., 1914, Athenaeum, 101+3 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17468.

1 600 HUF
17469.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF