5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Kiadta: Toldy Ferenc. I. kötet. A költő képével. pest, 1847, Heckenast Gusztáv. Bordázott gerincű félbőr kötés, festett lapszélek, sérült gerinc, foltos lapok, kopottas állapotban.