17573. 365. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Kaffka Margit: Csendes válságok. Bp., 1920, Pallas, 352 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzéssel, laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert